09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензини автомобільні та ДП: по талонах)

Дата: 10.02.2021 15:39

1. Предмет закупівлі: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензини автомобільні та ДП: по талонах)

2. Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2021-02-08-003331-a

3. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Якість нафтопродуктів повинна відповідати чинним в Україні Державним стандартам та ТУ підприємства-виробника і підтверджуватись копією сертифіката відповідності для серійного виробництва, виданого органом з сертифікації продукції, який акредитований в державній системі сертифікації УкрСЕПРО.

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: Місцевий бюджет476224,00 грн
  2. Обґрунтування застосування переговорної процедури:

Частиною 10 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-III від 25.12.2015 року(зі змінами)(далі-Закон) встановлено заборону придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону.

Замовником двічі було проведено відкриті торги UA-2020-12-30-003099-a та UA-2021-01-18-003521-a, які було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості пропозицій.

Таким чином, відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає відповідного проведення з ним переговорів.

Замовник торгів на дотримання положень  частини 3 статті 40 Закону вимагає інформацію щодо підтвердження Учасником відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі із зазначенням відповідної інформації по частині першій статті 17 Закону під час проведення переговорної процедури закупівлі.