ДК 021-2015 (CPV): 65210000-8 - Розподіл газу (Розподіл природного газу)

Дата: 06.01.2021 10:55

ДК 021-2015 (CPV): 65210000-8 - Розподіл газу (Розподіл природного газу)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2021-01-05-002021-c

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено з урахуванням діючих державних стандартів якості, яким повинен відповідати відповідний вид товару.

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: Місцевий бюджет, 119528,64 грн (сто девятнадцять тисяч  п’ятсот двадцять вісім  грн 64 коп.)
  2. Обґрунтування застосування переговорної процедури

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) у разі, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, необхідно дотримуватись принципів здійснення публічних закупівель. Так, у відповідності до положень ст. 40 Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків, а саме відсутність конкуренції з технічних причин. Також, на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (посилання - https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij) зазначено зведений перелік суб’єктів природних монополій України, яким визначено АТ «ОДЕСАГАЗ», що займає монопольне (домінуюче) становище по наданню послуг з розподілу природного газу на території Замовника. Отже, дані послуги з розподілу природного газу за нашим місцезнаходженням можуть бути надані лише певним виконавцем , а саме АТ «ОДЕСАГАЗ». Інша альтернатива відсутня. Тому, договір про закупівлю послуги з розподілу природного газу, може бути укладений лише з одним виконавцем, а саме з АТ «ОДЕСАГАЗ».