ЧОМУ ОДЕСА ЗМАГАЄТЬСЯ ЗА ПРОВЕДЕННЯ EXPO?

Дата: 13.01.2023 11:36

ПОДІЯ, ЩО НАЗАВЖДИ ЗМІНИТЬ ОДЕСЬКУ ОБЛАСТЬ ТА УКРАЇНУ!

Одеса має отримати право на проведення Всесвітньої виставки у 2030 році. Це історичний захід, що раніше подарував планеті Ейфелеву вежу, двигун Дізеля, телефон, друкарську машинку та безліч інших винаходів!

ЧОМУ КРАЇНИ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА ПРОВЕДЕННЯ EXPO?

Це можливість привернути увагу туристів з усього світу та стати майданчиком, на якому країни демонструють найпередовіші досягнення. Наприклад, у 2015 році виставку в Мілані відвідали понад 20 мільйонів осіб.

Чому Одеса змагається за проведення EXPO?

Всесвітня виставка ще ніколи не проводилася на території Східної Європи. Наш регіон та обласний центр мають шанс стати розвиненим експозиційним майданчиком у цій частині світу.

ЯК ПРОВЕДЕННЯ EXPO ВПЛИНЕ НА ЕКОНОМІКУ ОДЕЩИНИ ТА ДЕРЖАВИ?

Підготовка до Всесвітньої виставки може стати частиною повоєнного відновлення України та інструментом додаткового залучення іноземних інвестицій в Україну.

170 країн вирішать, чи надавати Одесі право на проведення EXPO, вже в листопаді цього року.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ – У ВІДЕО: