Дата: 02.08.2021 17:42

Відповідно до частини 10 статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» з метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення керівника комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі комунального некомерційного підприємства, виконавчим комітетом прийняте рішення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Старомаяківської сільської ради, умови проведення конкурсу, вимоги до кандидатів буде розміщено на офіційному сайті Старомаяківської сільської ради після формування повного складу конкурсної комісії.