ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Старомаяківської сільської ради Ширяївського району Одеської області «Про встановлення податку на майно, в частині транспортного податку на території Старомаяківської сільськ

Дата: 16.04.2021 12:43

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проектурішення Старомаяківської сільської ради  Ширяївського району Одеської області «Про встановлення податку на майно, в частині транспортного податку на території Старомаяківської сільської ради на 2022 рік»

Розробник – фінансовий відділ Старомаяківської сільської ради  Ширяївського району Одеської області

Проект рішення Старомаяківської сільської ради  Ширяївського району Одеської області «Про встановлення податку на майно, в частині транспортного податку  на території Старомаяківської сільської ради на 2022 рік» розроблений у відповідності до Податкового кодексу з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку населених пунктів Старомаяківської сільської ради.

Проект регуляторного акта буде оприлюднено 19 квітня 2021 року на офіційному сайті Старомаяківської сільської ради https://staromaiakivska-gromada.gov.ua/

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу – до  19 травня 2021 року.

Пропозиції та зауваження до проекту  рішення та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій або електронній формі:

- на поштову адресу: 66833, Одеська область, Ширяївський район, с. Старі Маяки, вул. Центральна, буд. 2

- на електрону адресу: staromayakyvska@ukr.net

Старомаяківська сільська рада – тел. (04858) 24-631