ДО ВІДОМА БДЖОЛЯРІВ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 06.05.2021 08:35

Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядкувикористання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгосптоваровиробників» від 08.02.2017 № 77 (зі змінами), визначено напрями державної підтримки на 2021 рік, одним із яких є державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Одним із напрямів фінансової підтримки є дотація за наявні бджолосім’ї.

Для отримання дотації за наявні бджолосім’ї у 2021 році є актуальним паспорт пасіки затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 №  338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» (зразок додається).

Вносить інформацію до Реєстру паспортів пасік та здійснює видачу паспорта пасіки посадова особа територіального органу Держпродспоживслужби.

При зверненні до територіальних органів Держпродспоживслужби необхідно мати заяву на отримання паспорту пасіки та заповнений бланк паспорту пасіки.

Завантажити додатки